Hakkımızda

Marasium Suit Otel, 6 şubat Kahramanmaraş depremi sonrasında kentte hizmet veren bir çok otelin yıkılması veya farklı sebepler ile hizmet dışı kalmasının akabinde, şehrin geçici konaklama ihtiyacına çözüm üretmek üzere hizmete başlamıştır.

Yeni yapılmış ve hasarsız binamız ilk defa konaklama tesisi amaçlı olarak kullanıma açılmıştır. 
 
Şekerdere bulvarı üzerinde bulunan Otelimiz, eski kent merkezi ve yeni kent merkezi arasında şehrin tam ortasında yer almaktadır.

Otelimizde 20 adet suit odamız bulunmaktadır. Her bir odamız, mimarlar tarafından özel çalışılmış, lüks bir ev rahatlığını misafirlerimize sunmaktadır.  Her oda içinde, ayrı bir yatak odası, bağımsız bir salon, balkon, beyaz eşyaları ile birlikte mutfak yer almaktadır. İster bir geceliğine konaklama için tercih edilsin, ister uzun konaklama amaçlı tercih edilsin, bir ev konforunu eksiksiz yaşatmayı hedeflemektedir.
 
Otelimizde 24 saat hizmet veren resepsiyon, bistro, yemek salonları, co-working salonu, toplantı odaları ve özel teras ile misafirlerimize residence konforu sunmaktadır. 
 
Otopark sorunu olmayan tesisimize misafirlerimiz araçları ile gelebilirler. Toplu taşıma tercih eden misafirlerimiz için kentin tüm toplu taşıma araçlarının güzelgahı üzerinde olan tesisimiz ile durak arası sadece 200 metre olmaktadır.
 
Merkezi bir konumda olan tesisimiz, Türkiye'nin en büyük camisi olan Abdülhamithan Camii'sine 200 metre mesafede olup,  bölgenin en popüler yeme içme mekanları, marketler yürüme yakınlığındadır.
 
Fitness Salonumuzun yapımı ve kondisyon aletlerinin tedariği devam etmektedir. Tamamlandığında misafirlerimize hizmet vermeye başlayacaktır.
 
Binlerce yıllık tarihi ile bir çok medeniyete ev sahipliği yapan Kahramanmaraş ilimizin yeniden doğuş sürecinde, öncü açılan tesislerden birisi olarak, kentin eski ihtişamına en kısa sürede gelmesi için en iyi hizmeti vermeye ve misafirlerimizin güvenle konaklayabilecekleri, Kahramanmaraş'taki evleri olarak hissedecekleri adresleri olmak istiyoruz.
 
Daha fazlası için tanışmaya, bistromuzda demli bir çay ikram etmeye bekliyoruz.
 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.