KONAKLAMA:

Kahramanmaraş merkezinde, kente gelen ziyaretçiler için hizmet veren otelimiz, misafirlerimize konforlu konaklama hizmeti sunmaktadır.  4 ayrı oda tipinde, toplam 20 suit odamız ile müşterilerimiz hizmet vermekteyiz.

Otelimizin misafirlerimize sunduğu konaklama hizmeti ve destekleyici hizmetleri sıralarsak;

Odalar:

Otelimizde bulunan odalarımız, insanın doğal yaşamında kendini en huzurlu hissettiği ev konseptinde olup, yaşam odasından, dinlenme odasına, mutfağından, duşuna kadar en ince detayların düşünüldüğü, mimarisinin ev görünümünde bir otel olarak çalışıldığı modeldedir. Lüksü ve rahatlığı otelimizde bulacaksınız.

Güvenlik:

Otelimiz şehir merkezinde güvenli bir noktada hizmet vermekte olup, asayiş problemleri hiç yaşanmamaktadır. Otelimizin dış çevresi çok noktadan kamera sistemleri ile izlenmekte olup, ayrıca tesis içinde yapay zeka destekli akıllı görüntüleme cihazları ile anomali tespiti yapılmakta, bir güvenlik zaafiyeti ihtimali halinde önce görevlilere sonra kolluk kuvvetlerine otomatik bildirilmektedir. Otelimiz içinde 7 gün 24 saat hizmet veren resepsiyon görevlilerimiz otel güvenliğine katkı sağlamaktadırlar. 

Otopark:

Misafirlerimizin araçlarının güvenliği de misafirlerimizin güvenliği gibi önemlidir. Tesisimizin hemen önünde yer alan özel otopark alanı, odalarımızdan misafirlerimizin de izleyebileceği şekilde, otel görevlilerimiz tarafından da izlenmekte olup, 7:24 kamera sistemleri ile de takip edilmektedir.

Temizlik:

Gerek oda temizliği gerek otelimizin genel temizliği açısından ekibimiz ile "pırıl pırıl bir otel" mottosuyla bir gün değil, her gün değil, her an temiz olmaya önem veriyoruz.

Kolay Ulaşım:

Otelimiz şehrin tam merkezinde, hemen hemen her yere neredeyse yürüme mesafesinde ulaşımın sağlandığı bir noktadadır. Toplu taşıma araçları noktasında, şehrin ana ulaşım güzergarı olan şekerdere bulvarı üzerinde olan otelimizden 100 metre mesafedeki otobüs duraklarından kentin her noktasına giden araçlar geçmektedir. 

Sağlamlık:

6 Şubat Kahramanmaraş Depremi ile inşaat kalitesi bir kere daha öne çıkmış, güvensiz binalar binlerce insanımızı kaybetmemize sebep olmuştur. Binamız en son teknoloji ile en hassas denetimlerden geçerek inşa edilmiş, huzurla kalabileceğiniz bir binadır. 

 

Odalarımız:

Toplam 4 ürün bulunmaktadır.
Görünüm :
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.